http://dc312.4shared.com/img/ZpcIS-dK/s7/baner_music_feredo.jpg 

fredo_blogflag.png

the best music feredo

موزیک و آهنگ:معرفی آثار موزیک خوانندگان

تبلیغات
يا ابا صالح المهدي ادركني 
دوستان عزیز ایمیل ما برای دریافت آهنگهای شما.

feredo.music@gmail.com


 

 

وىلاگ دانشجویان ict ورودی 90 شهاب دانش


 

 وب سایت آرش رستمی

www.aromusic.ir


آهنگ جدید و بسیار زیبای آرش رستمی به نام ممنونم ازت خدا

ترانه سرا : عبدالجبار کاکایی – آهنگساز : بهزاد ولی زاد – تنظیم : بهروز علیاری

دانلود آهنگ جدید آرش رستمی به نام ممنونم ازت خدا

آرش رستمی – ممنونم ازت خدا 

دانلود 


آهنگ جدید و فوق العاده زیبای آرش رستمی به نام هوای عاشقی , با سه کیفیت ... ExclusiveMP3 - 320
دانلود


MP3 -128
دانلود


OGG-64
دانلود


آهنگ جديد و فوق العاده زيباي حميد اصغري و آرش رستمي با نام فراموشم نكن ... با 2 كيفيت l Exclusive l

( تنظيم : بهروز علي ياري )

MP3 128

Faramoosham Nakon

OGG

Faramoosham Nakon


آلبوم جديد آرش رستمي

آلبوم جديد آرش رستمي آلبومي با همكاري (سيروان خسروي) (بهنام صفوي) (بهروز علي ياري) (مجيد تقي زاده) (فربد يزدانفر)فرهاد برنجان)و جمعي از  بهترين نوازندگان كشور در دست تهيه و توليد ميباشد  اين آلبوم تلفيقي از ملوديهاوسازهاي ايراني و  موسيقيها و تنظيمهاي مدرن ميباشد زمان آماده شدن آلبوم اواخر سال 88يا اوايل سال89 ميباشد 


آلبوم جدید آرش رستمی به نام هم پرواز با دو کیفیت

Arash Rostami - Ham Parvaz

آلبوم جدید , فوق العاده زیبا و شنيدني آرش رستمی با نام هم پرواز با سه كيفيت متفاوتMP3 128

دانلود كل آلبوم در يك فايل زيپ -- -- Directlink

01 Be To Adat Kardam.mp3

02 Tarkam Nakon.mp3

ترکم نکن چشمای من دیگه که سویی نداره
ترکم نکن که قلب من طاقت دوری نداره

ترکم نکن ترانه هام بی تو صدایی نداره
ترکم نکن که لحظه هام بی تو نوایی نداره

03 Tekieh Gah.mp3

04 Ham Parvaz.mp3

05 Faramoosham Makon.mp3

06 Eybi Nadare.mp3

07 Akharin Didar.mp3

08 Tanhaei.mp3

09 Abr Barooni.mp3OGG 64

دانلود كل آلبوم در يك فايل زيپ -- Rapidshare -- Directlink

01 Be To Adat Kardam.ogg

02 Tarkam Nakon.ogg

03 Tekieh Gah.ogg

04 Ham Parvaz.ogg

05 Faramoosham Makon.ogg

06 Eybi Nadare.ogg

07 Akharin Didar.ogg

08 Tanhaei.ogg

09 Abr Barooni.oggWMA 20

دانلود كل آلبوم در يك فايل زيپ -- Rapidshare -- Directlink

01 Be To Adat Kardam.wma

02 Tarkam Nakon.wma

03 Tekieh Gah.wma

04 Ham Parvaz.wma

05 Faramoosham Makon.wma

06 Eybi Nadare.wma

07 Akharin Didar.wma

08 Tanhaei.wma

09 Abr Barooni.wma

دانلود فول آلبوم از مگا آپلود

فرمت : MP3 / کیفیت : 128 KBps

به تو عادت کردم

ترکم نکن

تکیه گاه

هم پرواز

فراموشم نکن

عیبی نداره

آخرین دیدار

تنـــــهایی

ابر بارونی

فرمت : WMA / کیفیت : 64 KBps

به تو عادت کردم

ترکم نکن

تکیه گاه

هم پرواز

فراموشم نکن

عیبی نداره

آخرین دیدار

تنـــــهایی

ابر بارونی

 

---------------لینک کمکی1---------------

فرمت : MP3 / کیفیت : 128 KBps

به تو عادت کردم

ترکم نکن

تکیه گاه

هم پرواز

فراموشم نکن

عیبی نداره

آخرین دیدار

تنـــــهایی

ابر بارونی

فرمت : WMA / کیفیت : 64 KBps

به تو عادت کردم

ترکم نکن

تکیه گاه

هم پرواز

فراموشم نکن

عیبی نداره

آخرین دیدار

تنـــــهایی

ابر بارونی

 

---------------لینک کمکی2---------------

فرمت : MP3 / کیفیت : 128 KBps

01 Be To Adat Kardam

02 Tarkam Nakon

03 Tekyeh Gah

04 Ham Parvaz

05 Faramoosham Makon

06 Eybi Nadare

07 Akharin Didar

08 Tanhaei

09 Abr Barooni

فرمت : WMA / کیفیت : 64 KBps

01 Be To Adat Kardam

02 Tarkam Nakon

03 Tekyeh Gah

04 Ham Parvaz

05 Faramoosham Makon

06 Eybi Nadare

07 Akharin Didar

08 Tanhaei

09 Abr Barooni


آلبوم هم پرواز با صدای آرش رستمی

اولین آلبوم آرش رستمی به نام هم پرواز توسط شرکت ندای چنگ به بازار عرضه شد. شرکت پخش هم طبق معمول ایران گام است. جالب است که هولوگرام های ایران گام روی این آلبوم ها نیست. حتما هولوگرام های آقای حسین خانی تمام شده!!

اینسرت زیبای این آلبوم عکسی از خواننده است که در گوشه زندان یا اتاقی با دیوارهای سنگی نشسته و به کبوتری سفید در حال پرواز به سمت نوری از گوشه خراب دیوار، چشم دوخته است. اسم آلبوم و خواننده هم با خط خوش و رنگ کمی روشن تر از رنگ زمینه نوشته شده است. در پشت اینسرت، عکس دیگری از خواننده به همراه اطلاعات تراک ها و نوازندگان چاپ شده است. در گوشه ای هم دست خطی هم از محمد نوری چاپ شده که سفارش خواننده را به ملت ایران کرده اند!

آلبوم 40 دقیقه ای هم پرواز ترانه هایی از مجید تقی زاده، آرش رستمی و رضا نظری دارد. ملودی ها از مجید تقی زاده و بهنام صفوی و تنظیم ها از بهنام صفوی و بهروز علی یاری است.

حمید اصغری خواننده آلبوم آینه دق هم به عنوان هم خوان در یکی از تراک ها حضور دارد.

نکته دیگر اینکه خواننده آلبوم، آرش رستمی، تهیه کننده اثر نیز هست!

قطعه اول ( به تو عادت کردم) با ترانه و آهنگ مجید تقی زاده و تنظیم بهروز علی یاری، ترانه ی زیبا و آهنگ و تنظیم آرام، زیبا و سنگین با صدای خوب و رسای آرش رستمی، پیش زمینه بسیار خوبی برای آلبوم ایجاد کرده است. فضای سنگین این تراک، آغاز زیبایی است. هر چند بعضی از تشبیهات ترانه جالب توجه هست! ( مثل بارون توی ناودون ...  مثل دیوونه به خواب   مثل گل لای کتاب  به تو عادت کردم)!!!

دیگه! ولی به هر حال تراک بدی نیست!

قطعه دوم (ترکم نکن) با ترانه آرش رستمی و آهنگ و تنظیم بهنام صفوی. خواننده آلبوم بگو دوستم داری؟ که آهنگساز حرفه ای هم هست، باز هم فضایی سنگین را در تراک دوم ایجاد کرده است. ترانه خوب خواننده، ملودی بسیار زیبا و تنظیم تا حدی مناسب تراک قابل قبول و خوبی را عرضه کرده است. صدای خوب و به قول استاد محمد نوری، تکنیکی آرش رستمی، انرژی خاصی به این تراک داده است. بک وکال خواننده در این تراک، بر زیبایی کار افزوده است.

قطعه سوم (تکیه گاه) با ترانه رضا نظری و اهنگ و تنظیم بهنام صفوی، ملودی این کار دقیقا مشابه کاری است که خود بهنام صفوی ان را اجرا کرده و کلیپ آن بارها از طریق شبکه های مختلف ماهواره ای پخش شده (همان کلیپ کنار دریا که پیرمردی با معشوقه مرحومه شده در خیال خود به گردش و تفریح روزانه می رود) ترانه مناسب با مضمون قبول جدایی از محبوب، آهنگ بسیار خوب و تنظیم باز هم تا حدی مناسب! (بهتر هم می توانست باشد) قطعه ی بسیار زیبایی را به عنوان سومین تراک عرضه کرده است.

قطعه چهارم (هم پرواز) با ترانه و آهنگ مجید تقی زاده و تنظیم بهروز علی یاری، به آرامی آغاز می شود. خواننده هم به آرامی ترانه را اجرا می کند. آهنگ آرام و تنظیم کار، فضایی سنگین را برای این تراک ایجاد کرده است. از طرف دیگر لحن خواندن خواننده در این تراک خیلی جالب توجه نیست و ضعف های ادای نا کامل کلمات در بعضی قسمت ها مشخص می شود.

قطعه پنجم (فراموشم نکن) با ترانه و آهنگ مجید تقی زاده و تنظیم بهروز علی یاری، گردشی به یک باره از موسیقی سنگین ارائه شده در تراک های ابتدایی به سمت فضای شاد است. ترانه خوب این تراک به همراه ملودی شاد و تنظیم و افکت های عجیب این تراک در قسمت های همخوانی حمید اصغری، کاری قابل قبول ایجاد کرده است. ترانه این قطعه هم از حروف در انتهای کلمات مثل بمیره وو ، بگیره وو ، ...  برای قافیه استفاده کرده است!

قطعه ششم ( عیبی نداره) با ترانه و آهنگ مجید تقی زاده و تنظیم بهروز علی یاری مستقیم به سمت فضای شش و هشت دهه اول موسیقی پاپ رفته تا خواننده، این سبک را هم مورد آزمایش قرار دهد. ترانه نه چندان جذاب و آهنگ ریتمیک و تنظیم نامناسب این قطعه، عیبی نداره! هر چند دیگر این سبک برای بیشتر شنوندگان پاپ جذابیتی ندارد. این تراک را در زمره آلبوم پر کنی ها قرار می دهیم!!!

قطعه هفتم (آخرین دیدار) با ترانه و آهنگ مجید تقی زاده و تنظیم بهروز علی یاری، با صدای رعد و باد شروع می شود و شنونده را برای تراکی سنگین آماده می کند. ملودی آرام و تنظیم نا هماهنگ با خواندن خواننده. خواننده ترانه زیبای کار را به خوبی اجرا می کند و بار دیگر هنر خوب خواندن خود را بعد از یکی دو تراک ضعیف نشان می دهد. تنظیم این کار سر در گم است و در هر قسمت صداهای نا هماهنگی به گوش می رسد که ملودی اثر به کلی نابود می کند و در ادامه هم تغییر لحن خواننده باعث می شود که حرف اول خود را درباره هنر خوب خواندن و اینها پس بگیریم!!!

قطعه هشتم ( تنهایی ) با مشخصاتی مثل چند تراک اخیر! آغاز تراک، شنونده را بار دیگر برای شنیدن کار خوب امیدوار می کند. لحن آرام خواننده، و آهنگ زمینه ریتم سریعی به خود می گیرد. ترانه زیبای این قطعه با مضمون تنهایی و دوری از دنیا و زندگی و تنظیم خوب، این قطعه را به یکی از کارهای زیبای آلبوم تبدیل می کند. این قطعه هنر خوانندگی آرش رستمی را نشان می دهد و اینکه او توانایی اجراهای بسیار قوی تر از کارهای ارائه شده را دارد.

قطعه نهم ( ابر بارونی) با مشخصات کارهای اخیر! آغازی آرام و البته زیبا دارد و القا کننده فضای متفاوت از سایر کارهای آلبوم است. خواننده هم به آرامی ترانه معمولی این تراک را می خواند. در میانه قطعه ریتم سریع تر می شود و با همراهی کر. تنظیم قابل قبول این قطعه کمی تن بالاتر از صدای خواننده دارد. این قطعه هم می تواند در زمره کارهای خوب آلبوم قرار بگیرد.

این آلبوم تجربه موفقی برای خواننده جوان است و به جز یکی دو قطعه ضعیف در میانه آلبوم، سایر قطعات زیبا است. هر چند فضاهای متفاوت و غیر یک دست آلبوم، اجازه همراه شدن با آلبوم را به شنونده نمی دهد و تغییرات کلی سبک در قطعات متوالی آلبوم، لحظات دلنشین را برای شنونده ایجاد نمی کند، ولی در مجموع آلبوم قابل قبولی است. به خصوص تراک های ابتدایی و کارهای بهنام صفوی که در فضایی همسان قرار گرفته اند سنگین و زیبا هستند. این آلبوم با قیمت و کیفیت مناسب در دسترس شما است. دانلود نکنید و کپی هم نکنید.


هم پرواز

آلبوم هم پرواز شامل 9 ترانه مي باشد.
شاعر : آرش رستمي ، آهنگسازو تنظيم : بهنام صفوي
به نام هاي :
ترکم نکن  ( دانلود )تکيه گاه
شاعر و آهنگساز : مجيد تقي زاده ، تنظيم کننده بهروز علي ياري
به نام ها ي :
به تو عادت کردم
هم پرواز   دانلود  )فراموشم نکن
عيبي نداره
آخرين ديدار
ابر باروني
و تنهايي مي باشد.

 

 


بیوگرافی
با سلام و خوش آمد بمناسبت ورود شما به وب سایت www.aromusic.ir

آرش رستمی در تاریخ 1353/03/27 در خانواده ای هنر دوست در تهران بدنیا آمد وی تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه خود را در تهران به پایان رسانید و سپس در سال 1372 وارد دانشگاه شد و در سال 1377 در رشته مهندسی کشاورزی موفق به کسب مدرک لیسانس گردید . وی در حین تحصیل تواما به کار طراحی و تولید پوشاک نیز مشغول بود و هم اکنون نیز یکی از اعضای اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران می باشد.
وی موسیقی را از کودکی در خانواده ی اهل هنر و موسیقی خود بصورت غیر حرفه ای آغاز نمود و به نواختن سازهای مختلف پرداخت ، او در سال 1383 بصورت تصادفی به کلاس آواز استاد محمد نوری معرفی گردید و دوره سلفژو صداسازی ابتدایی را نزد استاد علیرضا شفقی نژاد آموخت و سپس مستقیما توسط استاد محمد نوری تحت آموزش آواز کلاسیک قرار گرفت که تا هم اکنون نیز این کلاسها ادامه دارد .

انگیزه تولید آلبوم موسیقی از سال 1385 با کمک دو دوست هنرمند وی بنام های بهروز علی یاری (تنظیم کننده) و مجید تقی زاده ( ترانه سرا و آهنگ ساز ) در وی ایجاد شد ، که حاصل آن پس از دو سال تلاش بی وقفه ارائه آلبوم هم پرواز شد که هم اکنون در دسترس دوستداران وی قرار دارد.

 


نظرات دوستان

* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

فرم تماس از پارس تولز